Joga ir Pilatas

ARTBELL siūlo platų jogos ir pilateso gaminių asortimentą konkurencingiausiomis kainomis. Siūlome įvairius jogos kilimėlius, jogos kamuoliukus, pilateso žiedus, jogos kaladėles, jogos ratus, jogos blokus, jogos rinkinius ir kitus jogos priedus, kurie tinkami naudoti kūno rengybos centruose ir jogos studijose. Naudojame aukštos kokybės medžiagas ir užtikriname puikią produktų kokybę, kad patenkintume jūsų poreikius ir suteiktume jums geresnę apsipirkimo patirtį.

Pasirinkę ARTBELL jogos ir pilateso gaminius, galėsite mėgautis mūsų profesionaliomis pritaikymo paslaugomis. Rekomenduosime pagal Jūsų poreikius Jums tinkančius jogos ir pilateso gaminių serijas, gaminių įpakavimą, prekės ženklo dizaino paslaugas. Kviečiame atvykti ir apsipirkti pas mus.

Tobulinkite savo prekės ženklą naudodami
Nepriekaištingos Paslaugos

Mūsų profesionali pardavimo komanda gali lengvai suprasti jūsų poreikius ir pateikti jums visą sprendimą.

> Super pirkėjams neprisijungus: Pateikiame reklaminius plakatus, vaizdo įrašus ir stendus.

> Elektroninės prekybos pirkėjams: Teikiame elektroninės prekybos rinkodaros medžiagą, VI parduotuvę, individualizuotą produktų seriją

Kodėl Pasirinkite ARTBELL Yoga&Pilate

ARTBELL siūlo platų pasirinkimą nuo spalvos iki medžiagos, formos iki funkcijos, fiksuotos rankenos iki reguliuojamos rankenos ir kt.

01
konkurencingos kainos

„Artbell“ gali konkuruoti ir pakeisti geriausius pasaulinius prekių ženklus priimtinesne kaina.

02
Geresnė naudotojų patirtis

„Artbell“ yra gerai suprojektuotas, todėl jūsų klientai gali patirti gerą patirtį.

03
OEM ir ODM bei pritaikyti

Mūsų gaminiai gali būti pritaikyti pagal klientų poreikius, taip pat priimti OEM / ODM.

04
Profesionalus komanda

Mums pasisekė, kad turime atsidavusią ir darbščią komandą, kuri tvarko kiekvieną kliento projektą. Mūsų profesionalus ir greitas atsakymas gali sutaupyti daug laiko ir energijos.

05
Kūrybiniai sprendimai

Išnaudodami savo didžiulę gamybos patirtį, mėgstame dalytis idėjomis ir sprendimais su klientais, kurie visada gali būti naudingi galimiems poreikiams patenkinti.

06
Aukščiausios kokybės

Nuo kūno rengybos produktų iki išorinės pakuotės, net gaminių brūkšninio kodo ir ženklų – visą šią informaciją gerai patikrins mūsų vidinė kokybės kontrolės komanda, kad užtikrintų kiekvieną saugų siuntą.

Mūsų dažniausiai užduodami klausimai

Kaip gauti pavyzdį?
Spalvą ir pavyzdinę kortelę galima pateikti nemokamai, mokėkite tik už pristatymą. Dėl pritaikytų pavyzdžių susisiekite su mumis.
Ar siūlote gaminiams garantiją?
Taip, mes siūlome 1-3 metų garantiją savo gaminiams.
Kaip elgtis su netinkamais gaminiais ar grąžinti pinigus už nekokybiškus produktus?
Pirma. Mūsų gaminiai gaminami laikantis griežtos kokybės kontrolės sistemos, o defektų lygis bus mažesnis nei 0.2%. Antra. Garantijos laikotarpiu pakeisime jus naujomis dalimis.
Koks jūsų mokėjimo terminas?
Mes reguliariai atliekame 30% indėlį ir 70% likučio mokėjimą per TT. Remdamiesi mūsų bendradarbiavimu, mes taip pat galime atlikti kitus mokėjimo būdus. Jei turite kokių nors specialių užklausų, galite atsiųsti mums užklausą.