Hacker Squat Machine

Pasidalinkite produktu savo:
  • Palyginti su tradicine gremėzdiška forma, šis dizainas turi ovalų vamzdelį, kuris yra stilingesnis ir turtingesnis. Guminė rankena apgaubia apvalų plieninį vamzdelį, o aliuminio rankovės sandariklis yra pridėtas, kad būtų geriau sukibti raumenys.
  • Puiki paviršiaus danga, lygus suvirinimas.
  • Aukštos kokybės plieninis vamzdis Q235.

  • Mūsų dizainas gali turėti gerą saugos poveikį rankiniu būdu traukiant kaištį.

Prekės aprašymas

„Hack“ pritūpimai padeda patobulinti tradicinį pritūpimą

Pritūpimai gali leisti pakelti sunkesnius svorius

Sukuria jūsų šlaunies raumenis

Pritūpimai ugdo pagrindinę jėgą


Prietaiso techniniai duomenys

ITEM Nr. YL-FW-H1
DYDIS
1920 * 1200 * 1550mm
Medžiaga Individualus
logotipas Galimas pritaikytas logotipas
Spalva Raudona, geltona, mėlyna
Pakavimo 1Vnt./ MEDINIS DĖKLAS
Savybės

1. Minėtas Quad Emphasis ss, pritūpimo kampas ir sumažėjęs kamieno aktyvinimas reiškia, kad jūsų keturračiai prisiima didžiąją dalį apkrovos ir apimties. Tai puiku, jei norite užsiauginti didesnes kojas. Negausite to paties viso kūno įtraukimo, kuris atsiranda pritūpę nugara, bet jei daugiau dėmesio skiriate tik raumenų auginimui: gali būti tinkamas pritūpimai.

2. Įtūpstai padeda patobulinti tradicinį pritūpimą Aptarėme, kaip pritūpimas nugara gali būti visų pratimų karalius, tačiau jei sporto salėje dar nesate pasiruošęs. Norint tinkamai atlikti tradicinį pritūpimą, reikia tobulos formos. Pritūpimų pritūpimų pranašumas yra tas, kad jis padeda išmokti judėti ir kaip bus nukreipti raumenys.

3. Įtūpstai gali leisti jums pakelti sunkesnius svorius. Jei kurį laiką atliekate pritūpimus, galite pastebėti, kad jūsų jėga gana greitai gerėja. Taip yra todėl, kad pritūpimų nugaroje metu nėra tiek daug dėmesio kūno padėčiai, pusiausvyrai ir koordinacijai. Pritūpimai leidžia sutelkti dėmesį į raumenis, jėgą ir svorio didinimą.

4. Sukuria jūsų šlaunies raumenis Pritūpimo judesys nukreipiamas ne tik į keturračius ir sėdmenis, bet ir į pakaušio raumenis. Net jei esate pasvirusioje padėtyje, kai pritūpėte, šlaunies raumenys vis tiek suaktyvinami. Kadangi esate užfiksuotas, galite pastebėti, kad pritūpimo metu lengviau suspausti pakaušio raumenis ir sutelkti dėmesį į juos.

5. Pritūpimai, skirti stiprinti pagrindinę jėgą Atliekant viso kūno pratimus, tokius kaip tempimas ir pritūpimai, reikalingas didelis kamieno aktyvinimas. Tam reikia stipraus pilvo. Atliekant pritūpimus taip pat reikalingas pagrindinis įsitraukimas, tačiau daug lengviau sutelkti dėmesį į savo pagrindą, nes esate užsifiksavęs. Įprastas pritūpimas nugara reikalauja sutelkti dėmesį į visas kūno dalis. Naudodami pritūpimą su galva, galite efektyviau įjungti savo šerdį, nes jums nereikės nerimauti dėl štangos balansavimo ant nugaros ir kūno padėties.

Video

susisiekite su mumis
Sužinokite daugiau iš DUK
Pamatysite, kad dirbate tikroje partnerystėje, kurios rezultatas – neįtikėtina patirtis, o galutinis produktas yra geriausias.
Kaip gauti pavyzdį?
Spalva ir pavyzdinė kortelė gali būtiteikiama nemokamai, mokėkite tik už pristatymą. Dėl pritaikytų pavyzdžių susisiekite su mumis.
Ar siūlote gaminiams garantiją?
Taip, mes siūlome 1-3 metų garantiją savo gaminiams.
Kaip elgtis su netinkamais gaminiais ar grąžinti pinigus už nekokybiškus produktus?
Pirma. Mūsų gaminiai gaminami laikantis griežtos kokybės kontrolės sistemos, o defektų lygis bus mažesnis nei 0.2%. Antra. Garantijos laikotarpiu pakeisime jus naujomis dalimis.
O kaip su mokėjimu?
Mes priimame mokėjimą naudojant „alibaba“ prekybos garantiją arba T / T arba L / C mokėjimus
Jei turite daugiau klausimų, rašykite mums el