Smith Machine II

Pasidalinkite produktu savo:
  • Neprilygstamas kabelio ir skriemulio santykis, užtikrinantis puikų našumą
  • Tvirti plieniniai statramsčiai, užtikrinantys stabilumą ir ilgaamžiškumą
  • Universalus pritūpimų stovas su paminkštinta kojų treniruokliu
  • Inovatyvus Flexion Bar dinaminiams pratimams
  • „Smith“ mašina su nemokama svorių saugykla
  • Integruota prisitraukimo stotis viršutinei kūno daliai
  • Laipsniškai reguliuojama skriemulių sistema pritaikytoms treniruotėms
  • Pasirenkami atnaujinimo rinkiniai, skirti išplėstinėms mokymo galimybėms
Prekės aprašymas
  1. „All-In-One“ treniruoklis turi keičiamus 2:1 ir 1:1 kabelio ir skriemulio santykius, leidžiančius tiksliai pritaikyti treniruotes pagal savo poreikius. 

  2. Patirkite neprilygstamą pasipriešinimą ir valdymą atlikdami pratimus su virve, naudodami 60 kg arba 90 kg kombinuotus svorius.

Prietaiso techniniai duomenys
Prekės kodas YL-M13
Naudojant dydį 2035 * 1730 * 2130mm
Grynas svoris 302.4kg
Bendras svoris 320kg


Savybės

Pagrindiniai treniruoklio statramsčiai yra pagaminti iš itin tvirto 10 ir 12 gabaritų plieno, užtikrinančio stabilumą ir ilgaamžiškumą, kuris gali atlaikyti net ir intensyviausias treniruotes. Treniruokitės užtikrintai, žinodami, kad šis treniruoklis sukurtas taip, kad tarnautų.

Atraskite pritūpimo stovo universalumą su paminkštinta kojų treniravimo juosta efektyvioms apatinės kūno dalies treniruotėms. Patirkite laisvę mesti iššūkį kojų raumenims ir pasiekti optimalų jėgos padidėjimą.

Treniruoklyje yra lenkimo juosta, siūlanti platų dinaminių pratimų spektrą, skirtą kelioms raumenų grupėms. Mėgaukitės šio priedo universalumu tobulindami savo kūno rengybos režimą.

Patirkite Smith mašinos laisvę ir universalumą atlikdami įvairius pratimus naudodami laisvuosius svorius (neįtraukta). Laisvuosius svorius ir štangas sutvarkykite naudodami patogią laikymo funkciją.

„All-In-One“ treniruoklis turi integruotą prisitraukimo stotį, leidžiančią lengvai sustiprinti viršutinę kūno dalį. Priimkite iššūkį įvaldyti skirtingus prisitraukimo variantus, kad galėtumėte visapusiškai treniruotis.

Suasmeninkite savo treniruotes su bepakopiai reguliuojama skriemulio sistema. Priedai, tokie kaip juosta, garbanojimo juosta ir tricepso virvė, suteikia jūsų pratimams universalumo ir suteikia visapusišką kūno rengybos patirtį.

Padidinkite savo treniruočių galimybes naudodami pasirenkamus atnaujinimo rinkinius, įskaitant kojų spaudimo atramą, treniruočių ekrano lentą, Monolift, kelio įtvarą, sausumos miną, stabdymo ranką ir kojų presą. Tinkinkite savo trenerį, kad jis atitiktų jūsų kūno rengybos tikslus.

Pastaba: susisiekite su mumis dabar ir sužinokite daugiau apie mūsų didmeninius pasiūlymus ir kaip ARTBELL FITNESS gali pakeisti jūsų treniruoklių salę.

susisiekite su mumis
Sužinokite daugiau iš DUK
Pamatysite, kad dirbate tikroje partnerystėje, kurios rezultatas – neįtikėtina patirtis, o galutinis produktas yra geriausias.
Kaip gauti pavyzdį?
Spalva ir pavyzdinė kortelė gali būtiteikiama nemokamai, mokėkite tik už pristatymą. Dėl pritaikytų pavyzdžių susisiekite su mumis.
Ar siūlote gaminiams garantiją?
Taip, mes siūlome 1-3 metų garantiją savo gaminiams.
Kaip elgtis su netinkamais gaminiais ar grąžinti pinigus už nekokybiškus produktus?
Pirma. Mūsų gaminiai gaminami laikantis griežtos kokybės kontrolės sistemos, o defektų lygis bus mažesnis nei 0.2%. Antra. Garantijos laikotarpiu pakeisime jus naujomis dalimis.
O kaip su mokėjimu?
Mes priimame mokėjimą naudojant „alibaba“ prekybos garantiją arba T / T arba L / C mokėjimus
Jei turite daugiau klausimų, rašykite mums el