sporto salė įranga

ARTBELL siūlo įvairią sporto salės įrangą itin konkurencingomis kainomis. Mes siūlome platų fitneso prekių asortimentą, įskaitant treniruoklių suolus ir namų sporto salės įrangą, kurios visos yra aukštos kokybės ir prieinamos tiek komerciniam, tiek buitiniam naudojimui. Siekdami suteikti geriausią apsipirkimo patirtį, garantuojame klientų pasitenkinimą mūsų puikiais produktais ir konkurencingomis kainomis.

When you choose our fitness bench and home gym items, you can enjoy our professional and personalized service. Our technical department will communicate with you one-on-one and design the best quality products to meet your needs.

Tobulinkite savo prekės ženklą naudodami
Nepriekaištingos Paslaugos

Mūsų profesionali pardavimo komanda gali lengvai suprasti jūsų poreikius ir pateikti jums visą sprendimą.

> Super pirkėjams neprisijungus: Pateikiame reklaminius plakatus, vaizdo įrašus ir stendus.

> Elektroninės prekybos pirkėjams: Teikiame elektroninės prekybos rinkodaros medžiagą, VI parduotuvę, individualizuotą produktų seriją

Kodėl Pasirinkite ARTBELL sporto salės įranga

ARTBELL siūlo platų pasirinkimą nuo spalvos iki medžiagos, formos iki funkcijos, fiksuotos rankenos iki reguliuojamos rankenos ir kt.

01
konkurencingos kainos

„Artbell“ gali konkuruoti ir pakeisti geriausius pasaulinius prekių ženklus priimtinesne kaina.

02
Geresnė naudotojų patirtis

„Artbell“ yra gerai suprojektuotas, todėl jūsų klientai gali patirti gerą patirtį.

03
OEM ir ODM bei pritaikyti

Mūsų gaminiai gali būti pritaikyti pagal klientų poreikius, taip pat priimti OEM / ODM.

04
Profesionalus komanda

Mums pasisekė, kad turime atsidavusią ir darbščią komandą, kuri tvarko kiekvieną kliento projektą. Mūsų profesionalus ir greitas atsakymas gali sutaupyti daug laiko ir energijos.

05
Kūrybiniai sprendimai

Išnaudodami savo didžiulę gamybos patirtį, mėgstame dalytis idėjomis ir sprendimais su klientais, kurie visada gali būti naudingi galimiems poreikiams patenkinti.

06
Aukščiausios kokybės

Nuo kūno rengybos produktų iki išorinės pakuotės, net gaminių brūkšninio kodo ir ženklų – visą šią informaciją gerai patikrins mūsų vidinė kokybės kontrolės komanda, kad užtikrintų kiekvieną saugų siuntą.

Mūsų dažniausiai užduodami klausimai

Kaip gauti pavyzdį?
Spalvą ir pavyzdinę kortelę galima pateikti nemokamai, mokėkite tik už pristatymą. Dėl pritaikytų pavyzdžių susisiekite su mumis.
Ar siūlote gaminiams garantiją?
Taip, mes siūlome 1-3 metų garantiją savo gaminiams.
Kaip elgtis su netinkamais gaminiais ar grąžinti pinigus už nekokybiškus produktus?
Pirma. Mūsų gaminiai gaminami laikantis griežtos kokybės kontrolės sistemos, o defektų lygis bus mažesnis nei 0.2%. Antra. Garantijos laikotarpiu pakeisime jus naujomis dalimis.
O kaip su mokėjimu?
Mes priimame mokėjimą naudojant „alibaba“ prekybos garantiją arba T / T arba L / C mokėjimus